Publikováno 24. 6. 2024
Autor:
Jitka
Ryšavá

V rámci hodin TV se na jaře děvčata 2. stupně zúčastnila soutěže, kterou již několik let vyhlašuje Česká asociace Sport pro všechny. Při hodinách žákyně absolvovaly pět disciplín (skok z místa, člunkový běh, hod míčem ze sedu, přeskoky přes švihadlo a ručkování kolem lavičky) a jejich výsledky byly porovnány se stejně starými účastníky z celé republiky. Krásných umístění dosáhla děvčata v kategorii starších žákyň III., kde se ze 116 účastnic umístila Verča Musilová ze 7. B na úžasném 2. místě, Amča Reichsteinová ze 6. A na vynikajícím 5. místě a Lucka Jarešová ze 6. A na pěkném 9. místě. Neztratily se ani holky z kategorie starších žákyň IV., v níž závodilo 94 sportovkyň a skvěle si vedla Kristýna Gottwaldová ze 7.A, která vybojovala 16. místo a Elen Zárečná z 8. A, jež obsadila 20. příčku. V kategorii dorostenky se pak Natka Schubertová z 9. A umístila na 15. místě z 38 účastnic. Děkujeme všem za předvedené výkony, umístěným patří gratulace a poděkování za vzornou reprezentaci naší školy. Na podzim si tuto akci určitě zopakujeme.